Capture CA-M6-2NDDIS1 POS monitor
£136.25
£113.54
9.7" 2nd Display for CA-M6 POS systems
More Information
| SKU | CA-M6-2NDDIS1 |
|---|---|
| EAN | 5715063757567 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
CA-M6-2NDDIS1
Specifications
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Weight | 1 kg |
| Height | 179 mm |
| Depth | 48 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 110 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package height | 295 mm |
| Package depth | 265 mm |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |