HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cushions (2 Pieces)
£3.05
£2.54
Blackwire C310/320 Foam Ear Cushions (2 Pieces)
More Information
| Product type | Cushion/ring set |
|---|---|
| SKU | 85S15AA |
| EAN | 0197497574425 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire C310/320 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire C310/320 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 13111309 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
JPL A-01 USB adapter
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers...
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Cover...
Shop NowEPOS ADAPT 100 foam earpads
Shop NowEPOS EH DW 10 B
Shop NowHP Poly Voyager 6200 Medium Eartips (2 Pieces)
Shop NowEPOS HZP 32
Shop NowHP Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cu...
£3.05
£2.54
|
Recommended
EPOS ADAPT 100 foam earpads
£4.76
£3.97
|
Popular
Microsoft 8SC-00002 headphone/headset...
£3.96
£3.30
|
JPL A-01 USB adapter
£2.98
£2.48
|
Hot Product
EPOS EH DW 10 B
£4.70
£3.92
|
EPOS HZP 32
£2.87
£2.39
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S15AA
|
1000911
|
8SC-00002
|
575-371-001
|
1000737
|
1000799
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EPOS
|
Microsoft
|
JPL
|
EPOS
|
EPOS
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Ear pad
|
USB receiver
|
USB adapter
|
Ear hook
|
Ear pad
|