HP Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
£3.74
£3.12
Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
- Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
More Information
| Product type | USB adapter |
|---|---|
| SKU | 784P9AA |
| EAN | 0197029639912 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Reasons To Buy
Wired Connectivity
Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
Description
Direct Connect Cable
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 32.1 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 184.9 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 32.1 g |
| Package width | 152 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 25 mm |
| Weight | 25 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 32.1 g |
| Package width | 152 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 25 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
£3.74
£3.12
|
Popular
EPOS ADAPT 100 foam earpads
£4.76
£3.97
|
Hot Product
Microsoft 8SC-00002 headphone/headset...
£3.96
£3.30
|
Recommended
EPOS EH DW 10 B
£4.70
£3.92
|
EPOS HZP 25 DW 10
£5.28
£4.40
|
Bestseller
HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cu...
£3.05
£2.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
784P9AA
|
1000911
|
8SC-00002
|
1000737
|
1000723
|
85S15AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EPOS
|
Microsoft
|
EPOS
|
EPOS
|
HP Poly
|
| Product type |
Cable
|
Ear pad
|
USB receiver
|
Ear hook
|
Ear pad
|
Cushion/ring set
|