Hama 00126858 mouse pad Black
£2.69
£2.24
Hama 00126858, Black, Monochromatic, Jersey, Non-slip base
More Information
| SKU | 126858 |
|---|---|
| EAN | 4047443516602 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Y |
Description
Hama 00126858. Width: 223 mm, Depth: 183 mm. Product colour: Black, Surface coloration: Monochromatic, Material: Jersey, Non-slip base
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | |
| Material | Jersey |
| Technical details | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Non-slip base | Yes |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Jersey |
| Product colour | Black |
| Performance | |
|---|---|
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Jersey |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | No |
| Non-slip base | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 235 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 53 g |
| Width | 223 mm |
| Depth | 183 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 13 g |
| Packaging data | |
| Package width | 235 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 53 g |
| Other features | |
| Package width | 235 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 5 mm |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
V7 MP03BLK mouse pad Black
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Hama 00126858 mouse pad Black
£2.69
£2.24
|
V7 MP03BLK mouse pad Black
£2.29
£1.91
|
|---|---|---|
| SKU |
126858
|
MP03BLK
|
| Manufacturer |
Hama
|
V7
|
| Product colour |
Black
|
Black
|