Jabra PJ 327 Conversion plug
£38.42
£32.02
PJ 327 Conversion plug
More Information
| SKU | 0220-649 |
|---|---|
| EAN | 7330381666520 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | Y |
Description
2-prong to RJ9 modular conversion plug
Specifications
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 2 | PJ327 |
| Connector 1 | RJ9 |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Performance | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 30 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package depth | 15 mm |
| Package weight | 40 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Products per master (outer) case | 500 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Sennheiser CEHS-SN 01 Snom RJ-11 Black
Shop NowLindy Display Port to HDMI 4K120Hz Adapter
Shop NowCablenet 40-1042 cable gender changer USB Type-C B...
Shop NowDigitus CAT 6A modular couplers, shielded -10 piec...
Shop NowDigitus CAT 6 Connection module for Twisted Pair C...
Shop NowPlugable Technologies USB Data Blocker (5-Pack) Pr...
Shop NowVivolink PROUSBCHDMIMM10 cable gender changer USB ...
Shop NowVivolink PROUSBCHDMIMM7.5 cable gender changer USB...
Shop NowVivolink PROUSBCHDMIMM2 cable gender changer USB C...
Shop NowLindy USB 3.0 to 2.5G Ethernet Converter
Shop NowLogiLink AU0028A cable gender changer USB 3.0 IDE ...
Shop NowLenovo 03X6840 cable gender changer RJ-45 USB 2.0 ...
Shop NowLindy HDMI 2.0 EDID Emulator
Shop NowAPC Cable, UPS Communications Smart Signalling (6'...
Shop NowDigitus USB Type-C™ Gigabit Ethernet Adapter 2.5...
Shop NowDELL LDD75B-USBC160 cable gender changer DC 7.5mm ...
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
Jabra PJ 327 Conversion plug
£38.42
£32.02
|
Popular
StarTech.com 6ft (1.8m) 1-Port Profess...
£33.67
£28.06
|
Sennheiser CEHS-SN 01 Snom RJ-11 Black
£41.08
£34.23
|
Hot Product
APC Cable, UPS Communications Smart Si...
£41.62
£34.68
|
Recommended
LogiLink AU0028A cable gender changer...
£31.38
£26.15
|
Bestseller
Lindy HDMI 2.0 EDID Emulator
£43.12
£35.93
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0220-649
|
ICUSB2321X
|
504101
|
AP940-0625A
|
AU0028A
|
32115
|
| Manufacturer |
Jabra
|
StarTech.com
|
Sennheiser
|
APC
|
LogiLink
|
Lindy
|