LogiLink KAB0077 cable organizer Universal Cable box Black 3 pc(s)
£31.16
£25.97
Cable box set, 3 sizes, black
- To hide tangled cables
- Opening for cables on both sides
- For an organized office and a tidy home
More Information
| Type | Cable box |
|---|---|
| SKU | KAB0077 |
| EAN | 4052792067415 |
| Manufacturer | LogiLink |
| Availability | Y |
Description
Cable box set, 3 sizes, black
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable box |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Height adjustment | No |
| Purpose | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 157 mm |
| Depth | 407 mm |
| Height | 134 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
LogiLink KAB0078 cable organizer Universal Cable b...
Shop NowNeomounts ADS06-130WH Cable spine - screw-mounted ...
Shop NowNeomounts ADS06-133BL Cable spine - screw-mounted ...
Shop NowNeomounts ADS06-132WH Cable spine - magnetic fixtu...
Shop NowFellowes 100136872 cable organizer Desk Cable slee...
Shop NowNeomounts ADS07-121WH Cable tray - clamp-on design...
Shop NowDigitus Flexible Cable Routing with Adjustable Len...
Shop NowLogiLink KAB0065 cable organizer Desk Cable tray S...
Shop NowNeomounts ADS07-122WH Cable tray - screw-mounted -...
Shop NowDigitus Cable Management Rings for 483 mm (19") Ca...
Shop NowStarTech.com Under Desk Cable Management Tray, Len...
Shop NowFellowes 100136871 cable organizer Desk Cable slee...
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
LogiLink KAB0077 cable organizer Unive...
£31.16
£25.97
|
Digitus Cable Management Rings for 483...
£26.68
£22.23
|
Popular
Digitus Cable Management Rings for 483...
£31.24
£26.03
|
LogiLink KAB0065 cable organizer Desk...
£28.46
£23.72
|
Recommended
Digitus Flexible Cable Routing with Ad...
£31.13
£25.94
|
LogiLink KAB0078 cable organizer Unive...
£31.16
£25.97
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
KAB0077
|
DN-19 ORG-2-SW
|
DN-19 ORG-3-1
|
KAB0065
|
DA-90505
|
KAB0078
|
| Manufacturer |
LogiLink
|
Digitus
|
Digitus
|
LogiLink
|
Digitus
|
LogiLink
|
| Type |
Cable box
|
Cable holder
|
Cable markers
|
Cable tray
|
Cable Eater
|
Cable box
|