Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor
£138.42
£115.35
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, EU Cord
More Information
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | EDA61K-HB-2 |
| EAN | 5704174212379 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Y |
Description
Charging station, 1x device, 1x spare battery, incl.: power supply, power cord, fits for: EDA61K, CK62
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Cables included | AC |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Cables included | AC |
| AC adapter included | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Honeywell 851-064-416 mobile device charger Mobile...
Shop NowDatalogic WLC4090-WH-433 mobile device charger Bar...
Shop NowHoneywell CT70-HB-UVX-2 mobile device charger Mobi...
Shop NowHoneywell Home Base Mobile computer Black AC Indoo...
Shop NowZebra CRD1S0T-RFD40-TC2X-CHG-1R mobile device char...
Shop NowBelkin WIZ040MYSD mobile device charger Headphones...
Shop NowZebra CR40-1S0T-TC5-G-01 mobile device charger Mob...
Shop NowBrodit 216283 mobile device charger Black AC Indoo...
Shop NowBelkin WIZ040MYCH mobile device charger Headphones...
Shop NowUgreen Nexode Universal Black AC Fast charging Ind...
Shop NowBelkin WIZ032MYWH mobile device charger Universal ...
Shop NowStarTech.com 4-Port Multi-Device USB-C Charger, 24...
Shop NowZebra CRD-ET4A-1SCG1-01 mobile device charger Tabl...
Shop NowHoneywell CT70-HB-UVX-0 mobile device charger Mobi...
Shop NowManhattan Mains USB-C Laptop Charging Station 4-po...
Shop NowDatalogic WLC4090-BK-433 mobile device charger Bar...
Shop NowAnker A2345241 mobile device charger Digital camer...
Shop NowZebra CRD-ET4X-1SCG1-01 mobile device charger Tabl...
Shop NowZebra CRD-MC93-2SUCHG-01 mobile device charger Mob...
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Hot Product
Honeywell Home Base Mobile computer Bl...
£138.42
£115.35
|
Popular
Datalogic 94A150062 mobile device char...
£151.38
£126.15
|
Honeywell 851-064-416 mobile device ch...
£134.35
£111.96
|
New
Datalogic WLC4090-WH-433 mobile device...
£176.26
£146.88
|
Recommended
Datalogic WLC4090-BK-433 mobile device...
£176.23
£146.86
|
Bestseller
Zebra CRD-MC93-2SUCHG-01 mobile device...
£203.02
£169.18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EDA61K-HB-2
|
94A150062
|
851-064-416
|
WLC4090-WH-433
|
WLC4090-BK-433
|
CRD-MC93-2SUCHG-01
|
| Manufacturer |
Honeywell
|
Datalogic
|
Honeywell
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Zebra
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|