DELL PN5122W stylus pen 14.2 g Black
£58.74
£48.95
DELL PN5122W, Laptop, Dell, Black, Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1..., AAA, 12 month(s)
More Information
| SKU | 750-ADQK |
|---|---|
| EAN | 5715063801086 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | Y |
Description
DELL PN5122W. Device compatibility: Laptop, Brand compatibility: Dell, Product colour: Black. Weight: 14.2 g, Width: 9.5 mm, Depth: 9.5 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 9.5 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Brand compatibility | Dell |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Battery type | AAA |
| Battery life | 12 month(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Brand compatibility | Dell |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Battery type | AAA |
| Battery life | 12 month(s) |
| Device compatibility | Laptop |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 9.5 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Weight | 14.2 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Logitech Crayon
Shop NowLogitech Pen USI Stylus for Chromebook
Shop NowNeoLAB Dimo stylus pen 26.5 g Black
Shop NowHP Slim Rechargeable Pen
Shop NowASUS Pen 2.0 SA203H stylus pen 16.5 g Black
Shop NowHP 705 Rechargeable Multi Pen
Shop NowLenovo Tab Pen Plus stylus pen 14 g Metallic
Shop NowLenovo GX81J19854 stylus pen Black
Shop NowHP Rechargeable Active Pen G3
Shop NowDELL Pro Premium Active Pen - PN7522W
Shop NowApple Pencil 3 (USB-C)
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
DELL PN5122W stylus pen 14.2 g Black
£58.74
£48.95
|
Recommended
Logitech Crayon
£67.32
£56.10
|
Hot Product
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£59.87
£49.89
|
Bestseller
HP Rechargeable Active Pen G3
£82.54
£68.78
|
Popular
Logitech Pen USI Stylus for Chromebook
£68.22
£56.85
|
NeoLAB Dimo stylus pen 26.5 g Black
£56.50
£47.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
750-ADQK
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
6SG43AA
|
914-000069
|
A-NL-DIMOB
|
| Manufacturer |
DELL
|
Logitech
|
DELL
|
HP
|
Logitech
|
NeoLAB
|
| Brand compatibility |
Dell
|
Apple (brand)
|
Dell
|
N/A
|
Google
|
N/A
|
| Device compatibility |
Notebook
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
Notebook
|
N/A
|