HP Poly APV-63 Electronic Hookswitch TAA
£57.42
£47.85
APV-63 Electronic Hookswitch TAA
More Information
| SKU | 85R01AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572896 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
EPOS CEHS-NEC01
Shop NowYealink EHS40 Interface adapter
Shop NowJabra Perform 75 5 Boom Arm Holder Accessory kit
Shop NowEPOS BTD 800a
Shop NowJabra Engage 40 50 Pouch
Shop NowAgent AG22-0214 headphone/headset accessory Cable
Shop NowEPOS CEHS-CI 03 EHS adapter
Shop NowEPOS CEHS-SN 02
Shop NowEPOS CEHS-AV 05
Shop NowJPL JPL-DECT Lifter Control adapter
Shop NowEPOS CEHS-CI 04
Shop NowEPOS CH 30
Shop NowEPOS CEHS-MB 01
Shop NowZebra 25-129940-03R headphone/headset accessory Ca...
Shop NowZebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/headset accessor...
Shop NowHP Poly DA85-M USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowEPOS IMPACT CH 40
Shop NowEPOS CEHS-CI 01
Shop NowEPOS HSL 10 II
Shop NowJabra GN 1200 3,5 jack - Mod Plug 2m
Shop NowYealink 1308057 headphone/headset accessory Chargi...
Shop NowEPOS USB-ED CC 01 MS
Shop NowEPOS CEHS-AV 03
Shop NowJabra Polycom EHS adapter
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra LINK 14201-30
Shop NowJabra LInk 370 - MS Teams
Shop NowJabra LINK 370 MS
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra Evolve2 85 Deskstand USB-C - Black
Shop NowJabra LINK 370
Shop NowJabra Link 14201-43
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly APV-63 Electronic Hookswitch TAA
£57.42
£47.85
|
Recommended
Jabra Polycom EHS adapter
£54.46
£45.38
|
Popular
Jabra LINK 14201-30
£61.38
£51.15
|
Bestseller
Jabra Leather Ear Cushion, Evolve 20SE...
£58.74
£48.95
|
New
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£56.44
£47.03
|
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£50.65
£42.21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R01AA
|
14201-17
|
14201-30
|
14101-46
|
14101-49
|
14101-50
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
EHS adapter
|
EHS adapter
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Ear pad
|