HP G1i AiO VESA Plate
£16.72
£13.93
HP G1i AiO VESA Plate, 480 g, 120 mm, 120 mm, 52.2 mm
More Information
| SKU | B6BT8AA |
|---|---|
| EAN | 0198990212142 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
Description
HP G1i AiO VESA Plate. Weight: 480 g, Width: 120 mm, Depth: 120 mm
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Country of origin | China |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| UNSPSC-code | 43211612 |
| Compatibility | HP EliteStudio 8 G1i AIO, HP ProStudio G1i AIO |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other features | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 480 g |
| Width | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 52.2 mm |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Star Micronics 99250269 mounting kit Black
Shop NowScreenBeam 960 Mounting Kit
Shop NowOrigin Storage Caddy for Dell PowerEdge R730 SATA/...
Shop NowUbiquiti UACC-Switch-FM White Polycarbonate (PC), ...
Shop NowUbiquiti UACC-Switch-DIN White Polycarbonate (PC)
Shop NowHavis PRT00201-10 mounting kit Beige, Red
Shop NowRAM Mounts RAM-202-225B-2U mounting kit
Shop NowRAM Mounts Pin-Lock 4-Pin Security Nut for D & E S...
Shop NowHoneywell VM1001RAMBALL mounting kit Black
Shop NowVogel's PFA 9126
Shop NowLogiLink 19" Cantilever Shelf
Shop NowDatalogic Stand, Basic, G040
Shop NowDatalogic Smart Stand, G040
Shop NowCables Direct 9 Way Hood
Shop NowCables Direct Single Cat5e Faceplate
Shop NowCables Direct Single Cat5e 2 Port Faceplate
Shop NowCables Direct 2x Blanks for UK faceplate
Shop NowUbiquiti NS-WM mounting kit
Shop NowVivolink VLMPM1 mounting kit Black
Shop NowVivolink VLMPM2 mounting kit Black
Shop NowDigitus L-Support Sliding Rails for 483 mm (19") N...
Shop NowUbiquiti UACC-AI-Theta-CMS White Stainless steel
Shop NowOrigin Storage 2.5in to 3.5in Adapter for Desktop ...
Shop NowHP B500 PC Mounting Bracket
Shop NowHP Quick Release Bracket
Shop NowErgotron Quick Release LCD Bracket Black Metal
Shop NowHP B250 PC Mounting Bracket
Shop NowMotorola Wall Mount Holder Black
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP G1i AiO VESA Plate
£16.72
£13.93
|
Hot Product
HP Quick Release Bracket
£25.74
£21.45
|
Popular
HP Quick Release Bracket
£24.42
£20.35
|
Bestseller
Ergotron Quick Release LCD Bracket Bla...
£18.48
£15.40
|
Datalogic Stand, Basic, G040
£15.38
£12.82
|
Recommended
Datalogic Smart Stand, G040
£19.98
£16.65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B6BT8AA
|
EM870AT
|
EM870AA
|
60-589-060
|
STD-G040-BK
|
STD-AUTO-G040-BK
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Ergotron
|
Datalogic
|
Datalogic
|