HP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
£15.18
£12.65
Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
More Information
| Product type | Earbud tips |
|---|---|
| SKU | 85S04AA |
| EAN | 0017229139565 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Earbud tips |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Orosound on-ear cushions-Tilde Evo S
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowYealink 330100010014 headphone/headset accessory C...
Shop NowAndrea Communications EDU-USB USB adapter
Shop NowAndrea Communications USB-UNIV Interface adapter
Shop NowHP Poly Savi Office Universal AC Power Supply with...
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear Cushion (1 Pi...
Shop NowHP Poly CS540 Battery
Shop NowNeomounts ADS11-170SL Headset stand - universal
Shop NowSony 502591901 headphone/headset accessory Ear pad
Shop NowPoly U10P Lightweight Cable
Shop NowPoly A10-11 QD to QD Adapter
Shop NowHP Poly Blackwire 3310/3320 Foam Ear Cushions (2 P...
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Stand USB-A
Shop NowHP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Large and Small Earloo...
Shop NowHP Poly Blackwire 3315/3325 Leatherette Ear Cushio...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
Shop NowYealink EHS35 Interface adapter
Shop NowSandberg Headset USB-C Controller, 1.5m
Shop NowPoly M22 to QD Lightweight Cable
Shop NowHP Poly Voyager Legend Small Eartips and Foam Cove...
Shop NowHP Poly USB-C to USB-A Adapter
Shop NowYealink DD10K DECT USB Dongle for T41S/T42S
Shop NowHP Poly 2.5mm to QD Cable (3M)
Shop NowCoreParts MBXJA-BA0001 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJPL BL-09+P Cable
Shop NowCoreParts MBXSO-BA0002 headphone/headset accessory...
Shop NowLindy BNX-60 and NC-60 Replacement Earpads, Colour...
Shop NowEPOS CSTD 17
Shop NowCoreParts MBXWHS-BA122 headphone/headset accessory...
Shop NowJPL BL-08+P Cable
Shop NowHP Poly M22 to QD U10 Cable
Shop NowHP Poly USB-A to USB-C Adapter
Shop NowJPL BL-12+P Cable
Shop NowHP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
Shop NowHP Poly Savi Office Straight Plug Online Indicator
Shop NowHP Poly HIS Cable TAA
Shop NowLogitech USB Headset Stereo H650e
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 2 pieces for Mono
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra 8800-01-94 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 pieces)
Shop NowJabra 8800-01-37 headphone/headset accessory Cable
Shop NowSandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Shop NowJabra GN 1200 CC
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Recommended
Jabra 8800-01-94 headphone/headset acc...
£21.54
£17.95
|
Popular
Jabra 8800-01-37 headphone/headset acc...
£21.54
£17.95
|
New
Jabra GN1216 Avaya Cord
£22.44
£18.70
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£20.90
£17.42
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 p...
£15.08
£12.57
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8800-01-94
|
8800-01-37
|
88001-03
|
88011-99
|
14101-38
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
N/A
|
Cable
|
Ear pad
|