HP Poly Voyager Legend Charging Cable USB-A
£17.82
£14.85
Voyager Legend Charging Cable USB-A
More Information
| SKU | 85S00AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574272 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Voyager Legend |
| Country of origin | China |
| Battery | |
| USB charging | Yes |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Voyager Legend |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Power | |
| USB charging | Yes |
| USB connector type | USB Type-A |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
HP Poly EncorePro HW530/540 Large and Small Earloo...
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowYealink 330100010014 headphone/headset accessory C...
Shop NowAndrea Communications EDU-USB USB adapter
Shop NowAndrea Communications USB-UNIV Interface adapter
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear Cushion (1 Pi...
Shop NowHP Poly Y Training Cable with QD Lock-Digital Head...
Shop NowHP Poly CS540 Battery
Shop NowOrosound over the ear cushions - Tilde Evo C
Shop NowOrosound on-ear cushions-Tilde Evo S
Shop NowPoly A10-11 QD to QD Adapter
Shop NowHP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Shop NowAgent AG22-0730 headphone/headset accessory Batter...
Shop NowHP Poly Blackwire 3315/3325 Leatherette Ear Cushio...
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Stand USB-A
Shop NowHP Poly Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushion...
Shop NowHP Poly USB-C to USB-A Adapter
Shop NowPoly DM15 to 6 Pin QD Cable (3M)
Shop NowHP Poly Voyager Legend Small Eartips and Foam Cove...
Shop NowHP Poly Savi 7200 Battery with Removal Tool
Shop NowSandberg Headset USB-C Controller, 1.5m
Shop NowYealink EHS35 Interface adapter
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
Shop NowLindy BNX-60 and NC-60 Replacement Earpads, Colour...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowCoreParts MBXJA-BA0001 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowYealink DD10K DECT USB Dongle for T41S/T42S
Shop NowCoreParts MBXSO-BA0002 headphone/headset accessory...
Shop NowEPOS CSTD 17
Shop NowEPOS CLS 01
Shop NowCoreParts MBXWHS-BA122 headphone/headset accessory...
Shop NowZebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/headset accessor...
Shop NowJPL BL-08+P Cable
Shop NowJPL BL-09+P Cable
Shop NowJPL BL-12+P Cable
Shop NowHP Poly HIS Cable TAA
Shop NowLogitech USB Headset Stereo H650e
Shop NowHP Poly Savi Office Straight Plug Online Indicator
Shop NowHP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 2 pieces for Mono
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra 8800-01-94 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 pieces)
Shop NowJabra 8800-01-37 headphone/headset accessory Cable
Shop NowSandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Shop NowJabra GN1200
Shop NowJabra GN 1200 CC
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager Legend Charging Cable...
£17.82
£14.85
|
Jabra 8800-01-94 headphone/headset acc...
£21.54
£17.95
|
Popular
Jabra 8800-01-37 headphone/headset acc...
£21.54
£17.95
|
Hot Product
Jabra GN1200
£23.70
£19.75
|
Recommended
Jabra GN1216 Avaya Cord
£22.44
£18.70
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£20.90
£17.42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S00AA
|
8800-01-94
|
8800-01-37
|
88001-99
|
88001-03
|
88011-99
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
Cable
|
N/A
|
N/A
|
Cable
|