HP Poly 2.5mm to QD Cable (3M)
£13.20
£11.00
2.5mm to QD Cable (3M)
More Information
| SKU | 85Q32AA |
|---|---|
| EAN | 0197497571912 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Cable length | 3 m |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | EncorePro 300 series EncorePro 500 series EncorePro 700 series |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 300 g |
| Cable length | 3 m |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | EncorePro 300 series EncorePro 500 series EncorePro 700 series |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | 2.5 |
| Connector 2 | QD |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Cable length | 3 m |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
HP Poly Voyager Legend Charging Stand USB-A
Shop NowCoreParts MBXWHS-BA185 headphone/headset accessory
Shop NowAndrea Communications EDU-USB USB adapter
Shop NowAndrea Communications USB-UNIV Interface adapter
Shop NowHP Poly Savi Office Universal AC Power Supply with...
Shop NowHP Poly Voyager Legend Small Eartips and Foam Cove...
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear Cushion (1 Pi...
Shop NowNeomounts ADS11-170SL Headset stand - universal
Shop NowPoly U10P Lightweight Cable
Shop NowYealink BT51-C Dongle
Shop NowHP Poly Blackwire 3315/3325 Leatherette Ear Cushio...
Shop NowOrosound on-ear cushions-Tilde Evo S
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Cable USB-A
Shop NowHP Poly U10P Short End Cable
Shop NowPoly A10-11 QD to QD Adapter
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Large and Small Earloo...
Shop NowHP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Shop NowCoreParts MBXWHS-BA122 headphone/headset accessory...
Shop NowHP Poly USB-C to USB-A Adapter
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Case +USB-A Cable
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
Shop NowCoreParts MBXJA-BA0001 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowCoreParts MBXSO-BA0002 headphone/headset accessory...
Shop NowEPOS CSTD 17
Shop NowJPL BL-053+P Cable
Shop NowSandberg Headset USB-C Controller, 1.5m
Shop NowJPL BL-09+P Cable
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowSony 502591901 headphone/headset accessory Ear pad
Shop NowEPOS DW BATT 03
Shop NowEPOS CSTD 08 Cable
Shop NowPoly M22 to QD Lightweight Cable
Shop NowHP Poly USB-A to USB-C Adapter
Shop NowHP Poly Savi Office Straight Plug Online Indicator
Shop NowDELL Pro Wired Headset Ear Cushions - HE324
Shop NowJPL BL-12+P Cable
Shop NowJPL BL-08+P Cable
Shop NowYealink Charging Stand for BH70/WH64 Hybrid
Shop NowDELL Pro Plus Wired/Wireless Headset Ear Cushions ...
Shop NowDELL Pro Wireless Headset Ear Cushions - HE424
Shop NowHP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 2 pieces for Mono
Shop NowJabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 pieces)
Shop NowSandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Shop NowJabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly 2.5mm to QD Cable (3M)
£13.20
£11.00
|
Popular
Jabra 8800-00-94 headphone/headset acc...
£15.80
£13.17
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 p...
£15.08
£12.57
|
Bestseller
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£15.08
£12.57
|
Recommended
Jabra Engage Ear Cushions – 2 pieces f...
£15.25
£12.71
|
CoreParts MBXJA-BA0001 headphone/heads...
£16.50
£13.75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q32AA
|
8800-00-94
|
14101-38
|
14101-45
|
14101-73
|
MBXJA-BA0001
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
CoreParts
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
Ear pad
|
N/A
|
N/A
|
Battery
|