Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor
£120.32
£100.27
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, UK Cord
More Information
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | EDA61K-HB-0 |
| EAN | 5704174850953 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Y |
Description
Charging station, 1x device, 1x spare battery, incl.: power supply, order separately: power cord, fits for: EDA61K, CK62
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Cables included | AC |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Cables included | AC |
| AC adapter included | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Motorola CBL-TC7X-USB1-01 mobile device charger Ba...
Shop NowMotorola PS1450 mobile device charger Mobile compu...
Shop NowManhattan 10-port USB-C Charging Station, USB-C Ou...
Shop NowHoneywell 851-064-416 mobile device charger Mobile...
Shop NowDatalogic WLC4090-WH-433 mobile device charger Bar...
Shop NowHoneywell CT70-HB-UVX-0 mobile device charger Mobi...
Shop NowBelkin WIZ001MYBK mobile device charger Black Indo...
Shop NowHoneywell CT32-HB-UVN-0 mobile device charger Mobi...
Shop NowZebra CRD1S0T-RFD40-TC2X-CHG-1R mobile device char...
Shop NowManhattan Mains USB-C Laptop Charging Station 4-po...
Shop NowZebra CR40-1S0T-TC5-G-01 mobile device charger Mob...
Shop NowBelkin WIZ027MYH36 mobile device charger Watch, He...
Shop NowAnker B25M8H11 mobile device charger Headphones, H...
Shop NowBelkin UltraCharge Pro Smartphone, Smartwatch Sand...
Shop NowStarTech.com 4-Port Multi-Device USB-C Charger, 24...
Shop NowAnker A2683341 mobile device charger Universal Bla...
Shop NowBelkin WIZ040MYCH mobile device charger Headphones...
Shop NowBelkin UltraCharge Pro Smartphone, Smartwatch Char...
Shop NowBelkin WCH015MYWH mobile device charger Universal ...
Shop NowDatalogic 94A150106 mobile device charger Mobile c...
Shop NowAnker B25M8H21 mobile device charger Headphones, H...
Shop NowHoneywell CT50-MC mobile device charger PDA Black ...
Shop NowDatalogic WLC4090-BK-433 mobile device charger Bar...
Shop NowBelkin WIZ040MYSD mobile device charger Headphones...
Shop NowBelkin WIZ027MYH37 mobile device charger Watch, He...
Shop NowBelkin WIZ032MYBK mobile device charger Headset, S...
Shop NowHoneywell Home Base Mobile computer Black AC Indoo...
Shop NowALOGIC SB-DCS10C mobile device charger Smartphone,...
Shop NowHoneywell EDA52-HB-2 mobile device charger Mobile ...
Shop NowLindy 120W 10 Port USB Charging Station
Shop NowHYPER HJ1001WHWWGL mobile device charger Gaming co...
Shop NowBelkin BoostCharge Pro Universal White AC Indoor
Shop NowBelkin WIZ032MYWH mobile device charger Universal ...
Shop NowGetac GAD2X4 mobile device charger Laptop, Tablet ...
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
Honeywell Home Base Mobile computer Bl...
£120.32
£100.27
|
Popular
Datalogic 94A150062 mobile device char...
£151.38
£126.15
|
Recommended
Motorola CBL-TC7X-USB1-01 mobile devic...
£108.41
£90.34
|
Motorola PS1450 mobile device charger...
£104.48
£87.07
|
Bestseller
Getac GAD2X4 mobile device charger Lap...
£104.96
£87.47
|
Hot Product
Honeywell CT50-MC mobile device charge...
£122.88
£102.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EDA61K-HB-0
|
94A150062
|
CBL-TC7X-USB1-01
|
PS1450
|
GAD2X4
|
CT50-MC
|
| Manufacturer |
Honeywell
|
Datalogic
|
Zebra
|
Zebra
|
Getac
|
Honeywell
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
N/A
|
N/A
|
Auto
|