HP Poly U10P Short End Cable
£22.38
£18.65
Poly U10P Short End Cable
- Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
More Information
| SKU | 784Q5AA |
|---|---|
| EAN | 0197029639974 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Reasons To Buy
Wired Connectivity
Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
Description
Direct Connect Cable
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | POLY |
| Country of origin | China, Mexico |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 61 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 73.2 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 61 g |
| Package width | 203 mm |
| Package depth | 152 mm |
| Package height | 25 mm |
| Weight | 58 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 61 g |
| Package width | 203 mm |
| Package depth | 152 mm |
| Package height | 25 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | China, Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Andrea Communications USB-UNIV Interface adapter
Shop NowHP Poly 3.5mm to QD Cable (0.15M)
Shop NowPoly A10-11 QD to QD Adapter
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Cable USB-A
Shop NowHP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Cov...
Shop NowHP Poly Savi Office Universal AC Power Supply with...
Shop NowAndrea Communications EDU-USB USB adapter
Shop NowHP Poly Voyager Legend Small Eartips and Foam Cove...
Shop NowPoly M22 to QD Lightweight Cable
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
Shop NowJPL BL-08+P Cable
Shop NowSandberg Headset USB-C Controller, 1.5m
Shop NowEPOS CSTD 17
Shop NowCoreParts MBXJA-BA0001 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJPL BL-09+P Cable
Shop NowTech21 Studio Colour Case
Shop NowCoreParts MBXSO-BA0002 headphone/headset accessory...
Shop NowHP Poly 2.5mm to QD Cable (3M)
Shop NowHP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Shop NowHP Poly U10P-S Cable
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Stand USB-A
Shop NowPoly U10P Lightweight Cable
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear Cushion (1 Pi...
Shop NowHP Poly USB-C to USB-A Adapter
Shop NowHP Poly 3.5mm to QD Cable for IP Touch (3M)
Shop NowEPOS CSTD 08 Cable
Shop NowDELL Pro Wireless Headset Ear Cushions - HE424
Shop NowHP Poly Blackwire 3310/3320 Foam Ear Cushions (2 P...
Shop NowDELL Pro Wired Headset Ear Cushions - HE324
Shop NowDELL Pro Plus Wired/Wireless Headset Ear Cushions ...
Shop NowHP Poly M22 to QD U10 Cable
Shop NowJPL BL-12+P Cable
Shop NowEPOS DW BATT 03
Shop NowEPOS HZP 34
Shop NowHP Poly Savi Office Straight Plug Online Indicator
Shop NowSandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Shop NowHP Poly USB-A to USB-C Adapter
Shop NowHP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
Shop NowJabra GN 1200 CC
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly U10P Short End Cable
£22.38
£18.65
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£17.95
£14.96
|
New
Jabra Engage Ear Cushions – 2 pieces f...
£15.23
£12.69
|
Popular
CoreParts MBXJA-BA0001 headphone/heads...
£16.50
£13.75
|
Recommended
CoreParts Battery for Wireless Headset
£15.18
£12.65
|
CoreParts MBXSO-BA0002 headphone/heads...
£16.50
£13.75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
784Q5AA
|
88011-99
|
14101-73
|
MBXJA-BA0001
|
MBXWHS-BA104
|
MBXSO-BA0002
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
Ear pad
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|