HP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
£15.18
£12.65
Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
More Information
| Product type | Earbud tips |
|---|---|
| SKU | 85S04AA |
| EAN | 0017229139565 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Earbud tips |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
JPL BL-09+P Cable
Shop NowDELL Pro Premium Wireless Headset Ear Cushions - H...
Shop NowHP Poly HIS Cable TAA
Shop NowPoly A10-11 QD to QD Adapter
Shop NowHP Poly Savi Office Universal AC Power Supply with...
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Large and Small Earloo...
Shop NowAndrea Communications USB-UNIV Interface adapter
Shop NowAndrea Communications EDU-USB USB adapter
Shop NowHP Poly Blackwire 3315/3325 Leatherette Ear Cushio...
Shop NowJPL BL-08+P Cable
Shop NowCoreParts MBXWHS-BA122 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowHP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
Shop NowYealink EHS35 Interface adapter
Shop NowSandberg Headset USB-C Controller, 1.5m
Shop NowPoly M22 to QD Lightweight Cable
Shop NowCoreParts MBXJA-BA0001 headphone/headset accessory...
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowEPOS CSTD 17
Shop NowCoreParts MBXSO-BA0002 headphone/headset accessory...
Shop NowTech21 Studio Colour Case
Shop NowHP Poly Voyager Legend Small Eartips and Foam Cove...
Shop NowHP Poly Voyager Legend Charging Stand USB-A
Shop NowPoly U10P Lightweight Cable
Shop NowHP Poly 2.5mm to QD Cable (3M)
Shop NowHP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Shop NowHP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear Cushion (1 Pi...
Shop NowOrosound on-ear cushions-Tilde Evo S
Shop NowHP Poly USB-C to USB-A Adapter
Shop NowEPOS CAVA 31
Shop NowEPOS CSTD 01 Cable
Shop NowEPOS CSTD 08 Cable
Shop NowYealink DD10K DECT USB Dongle for T41S/T42S
Shop NowJPL BL-11+P Cable
Shop NowSandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Shop NowLindy BNX-60 and NC-60 Replacement Earpads, Colour...
Shop NowEPOS DW BATT 03
Shop NowYealink 330100010014 headphone/headset accessory C...
Shop NowDELL Pro Plus Wired/Wireless Headset Ear Cushions ...
Shop NowHP Poly Blackwire 3310/3320 Foam Ear Cushions (2 P...
Shop NowHP Poly U10P Short End Cable
Shop NowHP Poly M22 to QD U10 Cable
Shop NowLogitech USB Headset Stereo H650e
Shop NowHP Poly CS540 Battery
Shop NowHP Poly Savi Office Straight Plug Online Indicator
Shop NowHP Poly USB-A to USB-C Adapter
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 2 pieces for Mono
Shop NowJPL BL-12+P Cable
Shop NowHP Poly Blackwire 5200 Y Training Cable
Shop NowHP Poly Voyager USB-A Charging Stand
Shop NowJabra GN 1200 CC
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips...
£15.18
£12.65
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£17.95
£14.96
|
Hot Product
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£20.80
£17.33
|
Logitech USB Headset Stereo H650e
£22.43
£18.69
|
Recommended
Yealink DD10K DECT USB Dongle for T41S...
£21.47
£17.89
|
Popular
Jabra Engage Ear Cushions – 2 pieces f...
£15.23
£12.69
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S04AA
|
88011-99
|
14101-45
|
993-000814
|
DD10K
|
14101-73
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Logitech
|
Yealink
|
Jabra
|
| Product type |
Earbud tips
|
Cable
|
Ear pad
|
Ear pad
|
N/A
|
Ear pad
|