HP Poly Voyager USB-C Charging Stand
£38.94
£32.45
Poly Voyager USB-C Charging Stand
More Information
| Product type | Charging stand |
|---|---|
| SKU | 783R7AA |
| EAN | 0197029632944 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Compatible with Voyager Focus 2 and Voyager 4300 headsets |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 256 g |
| Compatibility | Compatible with Voyager Focus 2 and Voyager 4300 headsets |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Pallet gross weight | 294.9 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 256 g |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 229 mm |
| Package height | 50 mm |
| Weight | 240 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 256 g |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 229 mm |
| Package height | 50 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
EPOS CEHS-NEC01
Shop NowHP Poly CS510/520/710/720 Battery
Shop NowJPL BL-054MS+PC Cable
Shop NowEPOS IMPACT CH 40
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowJabra Evolve2 65 Flex Ear Cushion
Shop NowYealink 1308057 headphone/headset accessory Chargi...
Shop NowJabra Engage 40 50 Pouch
Shop NowAgent AG22-0214 headphone/headset accessory Cable
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowEPOS CH 10 Charging stand
Shop NowJPL JPL-DECT Lifter Control adapter
Shop NowEPOS CH 30
Shop NowHP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowJabra Perform 75 5 Boom Arm Holder Accessory kit
Shop NowHP Poly DA85-M USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowHP Poly MDA100 QD USB-A Analog Switch
Shop NowHP Poly Sync 60 Universal Power Supply
Shop NowLindy LH900XW Replacement Ear Pads
Shop NowHP Poly Sync 40 Charging Stand with Universal Powe...
Shop NowJabra GN 1200 3,5 jack - Mod Plug 2m
Shop NowHP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
Shop NowEPOS CEHS-CI 01
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowEPOS CEHS-AV 04
Shop NowJabra Evolve2 75 Ear Cushion - Black (1 pair)
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowEPOS CEHS-AV 03
Shop NowJabra QD to 3.5 mm for Push-to-Talk
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowSandberg BT Audio Link 2in1 TxRx
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra Polycom EHS adapter
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowJabra LINK 14201-33
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowJabra GN1216 Avaya cord, coiled
Shop NowJabra Link 14201-43
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand
£38.94
£32.45
|
Recommended
Jabra Polycom EHS adapter
£39.49
£32.91
|
Popular
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
Bestseller
Jabra GN1216 Avaya cord, coiled
£33.76
£28.13
|
Jabra LINK 14201-33
£39.49
£32.91
|
Hot Product
Jabra LINK 230
£37.34
£31.12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783R7AA
|
14201-17
|
8800-01-46
|
88001-04
|
14201-33
|
230-09
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
EHS adapter
|
Cable
|
Cable
|
EHS adapter
|
Cable
|