HP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
£38.89
£32.41
Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
More Information
| Product type | Base station |
|---|---|
| SKU | 85R99AA |
| EAN | 0197497574265 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Base station |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | VOYAGER FOCUS UC |
| Country of origin | China, Mexico |
| Technical details | |
| Product type | Base station |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | VOYAGER FOCUS UC |
| Master (outer) cases per pallet layer | 18 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Ports & interfaces | |
| USB port type | USB Type-A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 18 pc(s) |
| Country of origin | China, Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
Agent AG22-0214 headphone/headset accessory Cable
Shop NowEPOS CEHS-AV 04
Shop NowEPOS CH 30
Shop NowJPL JPL-DECT Lifter Control adapter
Shop NowEPOS CH 10 Charging stand
Shop NowEPOS CEHS-AV 05
Shop NowEPOS CEHS-CI 01
Shop NowEPOS CEHS-SN 02
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowEPOS CEHS-CI 03 EHS adapter
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowEPOS CEHS-NEC01
Shop NowJabra Engage 40 50 Pouch
Shop NowYealink 1308057 headphone/headset accessory Chargi...
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowEPOS IMPACT CH 40
Shop NowJPL BL-054MS+PC Cable
Shop NowHP Poly MDA100 QD USB-A Analog Switch
Shop NowHP Poly DA85-M USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra Perform 75 5 Boom Arm Holder Accessory kit
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowEPOS CEHS-MB 01
Shop NowEPOS CAVA 31
Shop NowZebra 25-129940-03R headphone/headset accessory Ca...
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowJabra GN1221 Sound limiter QD to RJ9
Shop NowHP Poly Voyager USB-C Charging Stand
Shop NowJabra GN 1200 3,5 jack - Mod Plug 2m
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowJabra QD to 3.5 mm for Push-to-Talk
Shop NowEPOS CEHS-AV 03
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra Polycom EHS adapter
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra 8800-00-55 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra GN1200
Shop NowJabra GN1216 Avaya cord, coiled
Shop NowJabra Link 14201-43
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra A Earhook
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager Focus UC USB-A Chargin...
£38.89
£32.41
|
Bestseller
Jabra 8800-00-55 headphone/headset acc...
£40.55
£33.79
|
Recommended
Jabra Polycom EHS adapter
£54.46
£45.38
|
Popular
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
Hot Product
Jabra GN1200
£32.68
£27.23
|
Jabra GN1216 Avaya Cord
£31.40
£26.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R99AA
|
8800-00-55
|
14201-17
|
8800-01-46
|
88001-99
|
88001-03
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Base station
|
Cable
|
EHS adapter
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|