HP Poly Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
£28.38
£23.65
Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
More Information
| SKU | 85Q42AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572179 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black, Red |
| Compatibility | Voyager 8200 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black, Red |
| Compatibility | Voyager 8200 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
EPOS CAVA 31
Shop NowHP Poly CS510/520/710/720 Battery
Shop NowHP Poly Y Training Cable with QD Lock-Digital Head...
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowAgent AG22-0730 headphone/headset accessory Batter...
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowEPOS CSTD 24 Cable
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowJPL BL-053+P Cable
Shop NowEPOS CLS 01
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowHP Poly Savi 7200 Battery with Removal Tool
Shop NowPoly DM15 to 6 Pin QD Cable (3M)
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowLindy LH900XW Replacement Ear Pads
Shop NowOrosound over the ear cushions - Tilde Evo C
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowJabra GN1221 Sound limiter QD to RJ9
Shop NowHP Poly Sync 60 Universal Power Supply
Shop NowYealink BT51-A Dongle
Shop NowYealink BT51-C Dongle
Shop NowHP Poly Sync 40 Charging Stand with Universal Powe...
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowHP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowHP Poly Voyager USB-C Charging Stand
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowSandberg BT Audio Link 2in1 TxRx
Shop NowPoly EncorePro HW510V/520V Voice Tubes (10 Pieces)
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 1 pair for Stereo he...
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowHP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowJabra Biz 2300 Foam Ear Cushions
Shop NowJabra 8800-00-55 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra 8800-01-94 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra A Earhook
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager 8200 Black Leatherette...
£28.38
£23.65
|
Jabra 8800-01-94 headphone/headset acc...
£29.70
£24.75
|
Bestseller
Jabra 8800-00-55 headphone/headset acc...
£40.55
£33.79
|
Popular
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
New
Jabra GN1200
£32.68
£27.23
|
Recommended
Jabra GN1216 Avaya Cord
£31.40
£26.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q42AA
|
8800-01-94
|
8800-00-55
|
8800-01-46
|
88001-99
|
88001-03
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|