Razer Kitty Ears V2 Modification set
£32.36
£26.97
Kitty Ears, Silicone
- Clip-on Kitty Ears
- Versatile, Adjustable Straps
- 26g Lightweight Premium Silicone
More Information
| Product type | Modification set |
|---|---|
| SKU | RC21-02230200-R3M1 |
| EAN | 8886419339861 |
| Manufacturer | Razer |
| Availability | Y |
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Modification set |
| Brand compatibility | Razer |
| Material | Silicone |
| Product colour | Pink |
| Compatibility | Blackshark Line, Kraken Line, Barracuda Line, Opus Line |
| Country of origin | Singapore |
| Technical details | |
| Product type | Modification set |
| Brand compatibility | Razer |
| Material | Silicone |
| Product colour | Pink |
| Compatibility | Blackshark Line, Kraken Line, Barracuda Line, Opus Line |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 156 mm |
| Depth | 70 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 26 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Singapore |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
HP Poly CS510/520/710/720 Battery
Shop NowEPOS CH 10 Charging stand
Shop NowEPOS CSTD 24 Cable
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowAgent AG22-0730 headphone/headset accessory Batter...
Shop NowJabra Evolve2 65 Flex Ear Cushion
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowJPL BL-054MS+PC Cable
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowDELL Pro Premium Wireless Headset Ear Cushions - H...
Shop NowOrosound over the ear cushions - Tilde Evo C
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowHP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowHP Poly APP-51 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJabra GN1218 AC 2m Coiled
Shop NowHP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowHP Poly Voyager USB-C Charging Stand
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowHP Poly Savi 7200 Battery with Removal Tool
Shop NowHP Poly Sync 60 Universal Power Supply
Shop NowJabra GN1221 Sound limiter QD to RJ9
Shop NowYealink BT51-C Dongle
Shop NowLindy LH900XW Replacement Ear Pads
Shop NowHP Poly Sync 40 Charging Stand with Universal Powe...
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowPoly EncorePro HW510V/520V Voice Tubes (10 Pieces)
Shop NowJabra Evolve2 75 Ear Cushion - Black (1 pair)
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 1 pair for Stereo he...
Shop NowSandberg BT Audio Link 2in1 TxRx
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowJabra LINK 14201-33
Shop NowJabra Polycom EHS adapter
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra GN1216 Avaya cord, coiled
Shop NowJabra Link 14201-43
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Jabra Polycom EHS adapter
£39.49
£32.91
|
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
Jabra GN1216 Avaya Cord
£22.44
£18.70
|
Bestseller
Jabra GN1216 Avaya cord, coiled
£33.76
£28.13
|
Jabra LINK 14201-33
£39.49
£32.91
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
14201-17
|
8800-01-46
|
88001-03
|
88001-04
|
14201-33
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
EHS adapter
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
EHS adapter
|