HP Poly APC-43 Electronic Hookswitch TAA
£31.24
£26.03
APC-43 Electronic Hookswitch TAA
More Information
| SKU | 85Q55AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572315 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowEPOS CH 10 Charging stand
Shop NowEPOS CEHS-CI 01
Shop NowEPOS CSTD 24 Cable
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowJPL BL-054MS+PC Cable
Shop NowHP Poly CS510/520/710/720 Battery
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowHP Poly DA85-M USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowOrosound over the ear cushions - Tilde Evo C
Shop NowLindy LH900XW Replacement Ear Pads
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowHP Poly Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushion...
Shop NowHP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowHP Poly Savi 7200 Battery with Removal Tool
Shop NowEPOS CEHS-AV 04
Shop NowCoreParts Battery for Wireless Headset
Shop NowJPL BL-053+P Cable
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowHP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
Shop NowHP Poly Sync 40 Charging Stand with Universal Powe...
Shop NowJabra GN1221 Sound limiter QD to RJ9
Shop NowHP Poly Sync 60 Universal Power Supply
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowYealink BT51-A Dongle
Shop NowYealink BT51-C Dongle
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowEPOS CEHS-AV 03
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowJabra QD to 3.5 mm for Push-to-Talk
Shop NowSandberg BT Audio Link 2in1 TxRx
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowPoly EncorePro HW510V/520V Voice Tubes (10 Pieces)
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 1 pair for Stereo he...
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra 8800-00-55 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra 8800-01-94 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra GN1216 Avaya cord, coiled
Shop NowJabra A Earhook
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
New
HP Poly APC-43 Electronic Hookswitch TAA
£31.24
£26.03
|
Jabra 8800-01-94 headphone/headset acc...
£29.70
£24.75
|
Bestseller
Jabra 8800-00-55 headphone/headset acc...
£40.55
£33.79
|
Popular
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
Hot Product
Jabra GN1200
£32.68
£27.23
|
Recommended
Jabra GN1216 Avaya Cord
£31.40
£26.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q55AA
|
8800-01-94
|
8800-00-55
|
8800-01-46
|
88001-99
|
88001-03
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|