Jabra A Earhook
£34.79
£28.99
A Earhook
- Earhook for Jabra BIZ 2400. Comes in 2 different sizes.
- Original and authentic, manufacturer made accessory.
- MPN: 14121-18
More Information
| Product type | Ear hook |
|---|---|
| SKU | 14121-18 |
| EAN | 0706487010319 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | Y |
Description
Earhook for Jabra BIZ 2400. Comes in 2 different sizes.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Ear hook |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra GN2400 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Ear hook |
| Package weight | 10 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra GN2400 |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 10 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 15 mm |
| Package height | 50 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 10 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 15 mm |
| Package height | 50 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 618 mm |
| Master (outer) case length | 260 mm |
| Master (outer) case height | 360 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.84 kg |
| Products per master (outer) case | 320 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
Delivery Details
- UK distributors.
- Order before 4 pm for next-day delivery.
- Standard (2-3 days) £7.50
- Next Day £9.99
- Free standard delivery over £100
There are deivery surcharges to these postcodes:
| Postcode | Charge |
| IV3-40 | £20 |
| IV52-54 | £20 |
| IV63 | £20 |
| KW1-14 | £20 |
| PA10-40 | £20 |
| PH19-40 | £20 |
| PH50 | £20 |
| HS | £50 |
| IV41-51 | £50 |
| IV55-56 | £50 |
| KA27-28 | £50 |
| KW15-17 | £50 |
| PA41-49 | £50 |
| PA60-62 | £50 |
| PA76-78 | £50 |
| PH41-44 | £50 |
| ZE | £50 |
| IM | £50 |
| JE | £50 |
| GY | £50 |
| TR21-25 | £50 |
| BT | £20 |
Suggested Products
HP Poly MDA100 QD USB-A Analog Switch
Shop NowEPOS CH 10 Charging stand
Shop NowEPOS CEHS-CI 01
Shop NowEPOS CSTD 24 Cable
Shop NowEPOS CEHS-PA 01
Shop NowAgent USB-17 Cable
Shop NowAgent AG22-0214 headphone/headset accessory Cable
Shop NowYealink 1308057 headphone/headset accessory Chargi...
Shop NowJabra Evolve2 50/55 Ear Cushion (1 pair)
Shop NowEPOS IMPACT CH 40
Shop NowJPL BL-054MS+PC Cable
Shop NowHP Poly CS510/520/710/720 Battery
Shop NowAgent AG22-0213 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA85-M USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowLindy LH900XW Replacement Ear Pads
Shop NowJabra Perform 75 5 Boom Arm Holder Accessory kit
Shop NowJabra Perform 75 Neckband
Shop NowJabra Perform 75 Headband
Shop NowHP Poly APC-43 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowHP Poly Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushion...
Shop NowHP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
Shop NowPoly 2.5mm to QD Gold Cable (0.45M)
Shop NowJPL BL-053+P Cable
Shop NowJPL USB (Y) Training Lead
Shop NowEPOS CH 30
Shop NowEPOS CEHS-AV 04
Shop NowJabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1 pair
Shop NowYealink BT51-A Dongle
Shop NowHP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
Shop NowHP Poly Sync 40 Charging Stand with Universal Powe...
Shop NowHP Poly Voyager USB-C Charging Stand
Shop NowHP Poly Sync 60 Universal Power Supply
Shop NowJabra GN1221 Sound limiter QD to RJ9
Shop NowJabra Engage Name Tag for Corded Headset, 10 piece...
Shop NowYealink BT51-C Dongle
Shop NowEPOS USB-ED 01
Shop NowEPOS ATC 02
Shop NowJPL JPL-DECT Lifter Control adapter
Shop NowJPL Element X500 Binaural Headband
Shop NowEPOS CEHS-AV 03
Shop NowJabra QD to 3.5 mm for Push-to-Talk
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowSandberg BT Audio Link 2in1 TxRx
Shop NowDELL HR024 USB receiver
Shop NowJabra Engage Ear Cushions – 1 pair for Stereo he...
Shop NowJabra GN1216 Avaya Cord
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
Shop NowHP Poly DA75 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra BIZ 2400 II ear cushions
Shop NowJabra Engage Headband for Convertible headset
Shop NowJabra 8800-00-55 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra LINK 230
Shop NowRazer Kitty Ears V2 Modification set
Shop NowJabra 8800-01-94 headphone/headset accessory Cable
Shop NowJabra 8800-01-46 headphone/headset accessory Cable
Shop NowHP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
Shop NowJabra GN1216 Avaya cord, coiled
Shop NowYou may also be interested in
| Product |
Bestseller
Jabra A Earhook
£34.79
£28.99
|
Recommended
Jabra 8800-01-94 headphone/headset acc...
£29.70
£24.75
|
Jabra 8800-00-55 headphone/headset acc...
£40.55
£33.79
|
Popular
Jabra 8800-01-46 headphone/headset acc...
£39.18
£32.65
|
Hot Product
Jabra GN1200
£32.68
£27.23
|
New
Jabra GN1216 Avaya Cord
£31.40
£26.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
14121-18
|
8800-01-94
|
8800-00-55
|
8800-01-46
|
88001-99
|
88001-03
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Ear hook
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|
Cable
|